Nadcházející program

8.
března pátek

Neposlušná kůzlátka

Začátek: 17:30 | Praha - Tvůrčí dům Elišky Peškové

10.
března neděle

Kocour v botách

Začátek: 15:00 | Praha - Studio Švandova divadla

10.
března neděle

Kocour v botách

Začátek: 17:00 | Praha - Studio Švandova divadla

11.
března pondělí

Neposlušná kůzlátka

Začátek: 09:30 | Praha - MŠ Klánovice

17.
března neděle

Skřítek

Začátek: 16:00 | Olomouc - Muzeum umění Olomouc

18.
března pondělí

Skřítek

Začátek: 08:30 | Olomouc - Muzeum umění Olomouc

18.
března pondělí

Skřítek

Začátek: 10:00 | Olomouc - Muzeum umění Olomouc

19.
března úterý

Skřítek

Začátek: 08:30 | Olomouc - Muzeum umění Olomouc

19.
března úterý

Skřítek

Začátek: 10:00 | Olomouc - Muzeum umění Olomouc

20.
března středa

Skřítek

Začátek: 08:30 | Olomouc - Muzeum umění Olomouc

20.
března středa

Skřítek

Začátek: 10:00 | Olomouc - Muzeum umění Olomouc

22.
března pátek

Anča a Pepík

Začátek: 09:00 | Strakonice - MěKS Strakonice

24.
března neděle

Detektiv Emil a králík s velkýma ušima

Začátek: 11:00 | Doksy u Kladna - Komunitní centrum SK Doksy

24.
března neděle

Detektiv Emil a králík s velkýma ušima

Začátek: 16:00 | Praha - KC Beseda Klánovice

25.
března pondělí

Detektiv Emil a králík s velkýma ušima

Začátek: 09:30 | Praha - MŠ Na Balkáně

7.
dubna neděle

Anča a Pepík

Začátek: 15:00 | Praha - Studio Švandova divadla

7.
dubna neděle

Anča a Pepík

Začátek: 17:00 | Praha - Studio Švandova divadla

10.
dubna středa

Psycho reloaded

Začátek: 20:00 | Jablonec nad Nisou - Klub Na Rampě

11.
dubna čtvrtek

Skřítek

Začátek: 09:00 | Praha Klánovice - KC Beseda

11.
dubna čtvrtek

Skřítek

Začátek: 11:00 | Praha Klánovice - KC Beseda

14.
dubna neděle

Zlatá husa

Začátek: 15:00 | Frýdlant - Jazzová Osvěžovna

16.
dubna úterý

Tři malá prasátka

Začátek: 09:30 | Praha - MŠ Pastelka

17.
dubna středa

Psycho reloaded

Začátek: 19:00 | Praha - Studio Švandova divadla

21.
dubna neděle

Postradatelní

Začátek: 19:00 | Praha - Studio Švandova divadla

9.
května čtvrtek

Skřítek

Začátek: 09:45 | Březiněves - MŠ

12.
května neděle

Paleček

Začátek: 15:00 | Praha - Studio Švandova divadla

16.
května čtvrtek

Neposlušná kůzlátka

Začátek: 09:30 | Praha - MŠ Miškovice

20.
května pondělí

Postradatelní

Začátek: 19:00 | Praha - Studio Švandova divadla

24.
května pátek

R.U.R.

Začátek: 19:00 | Praha - Studio Švandova divadla

26.
května neděle

Neposlušná kůzlátka

Začátek: 15:00 | Praha - Studio Švandova divadla

    

2023 Buchty a loutky
Nastavení cookies | GDPR | O cookies
    

2023 Buchty a loutky
Nastavení cookies | GDPR | O cookies