menuhome program rezervace kontakt hrajeme pro děti hrajeme pro dospělé foto připravujeme Chcípáci BaL ve filmu recenze archiv obchod podpora odkazy napište nám vyhledávání tajemství english deutsch

Program

říjenčaspředstavenímísto
1.10. 17:00Skřítek Studio Švandova divadla
5.10. 11:00Zlatá husa festival "Mezi ploty", Praha
  15:00Zlatá husa NKP Vyšehrad
6.10. 09:30Zlatá husa MŠ Na Balkáně, Praha
  19:00Cesta na Sibiř Studio Švandova divadla
7.10. 09:45Neposlušná kůzlátka MŠ Spojenců, Praha
8.10. 19:30Tibet - tajemství červené krabičky Animo festival, Kwidzin, POLSKO
21.10. 09:00Neposlušná kůzlátka MŠ Sokolovská, Praha
22.10. 17:00Neposlušná kůzlátka Studio Švandova divadla
23.10. 17:00Tři malá prasátka Studio Švandova divadla
25.10. 14:00Zlatá husa v českém jazyce Theater JARO, Berlín, NĚMECKO
  16:00Zlatá husa v německém jazyce Theater JARO, Berlín, NĚMECKO
26.10. 11:30Zlatá husa v německém jazyce Theater JARO, Berlín, NĚMECKO
  16:00Zlatá husa v německém jazyce Theater JARO, Berlín, NĚMECKO
27.10. 10:30Zlatá husa v německém jazyce Theater JARO, Berlín, NĚMECKO
listopadčaspředstavenímísto
2.11. 15:00Neposlušná kůzlátka NKP Vyšehrad, Praha
  15:00Zlatá husa Studio Švandova divadla
  17:00Zlatá husa Studio Švandova divadla
4.11. 09:45Neposlušná kůzlátka MŠ Spojenců, Praha
5.11. 19:30Anča a Pepík Pedagogická poema, SPgŠ Beroun
6.11. 19:00Psycho Reloaded Studio Švandova divadla
8.11. ??:??Tři malá prasátka Stanica Žilina, SLOVENSKO
9.11. ??:??Tři malá prasátka klub Lúč, Trenčín, SLOVENSKO
11.11. 17:00Neposlušná kůzlátka Rudná u Prahy
12.11. 19:00Moucha Reloaded Studio Švandova divadla
14.11. 17:30PĚT RAN DO ČEPICE (Písně Krysáků a jejich přátel) Švandovo divadlo - Velký sál
15.11. 19:00Automat na filmy v rámci Noci divadel Studio Švandova divadla
16.11. 10:30Žabák Valentýn Divadlo v Celetné, Praha
  15:00Žabák Valentýn Studio Švandova divadla
  17:00Žabák Valentýn Studio Švandova divadla
18.11. 10:00Skřítek MŠ Řež
  19:30Čelisti Reloaded DKO Jihlava
21.11. 19:00Rocky IX Studio Švandova divadla
22.11. 17:00Anča a Pepík Severočeská vědecká knihovna, Ústí nad Labem
23.11. 14:00Neposlušná kůzlátka Divadlo Tramtárie, Olomouc
  16:00Neposlušná kůzlátka Divadlo Tramtárie, Olomouc
24.11. 10:00Zlatá husa Divadlo Tramtárie, Olomouc
25.11. 09:00Zlatá husa MŠ Vlasákova, Praha
26.11. 20:00Rocky IX Bio Ponrepo, Praha
28.11. 08:30Skřítek UFFO Trutnov
  10:00Skřítek UFFO Trutnov
30.11. 10:30Skřítek Divadlo v Celetné, Praha
31.11. 15:00Skřítek Divadlo Dobeška, Praha

Novinky e-mailem:

Přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Z tohoto seznamu se kdykoliv můžete odhlásit vložením zaregistrované adresy do totožného formuláře.

banner